Тернопільська, 6, Харків, Україна
+380 (50) 403-51-64
+380 (68) 089-10-50
КДС меблі
Опис товару
Комфорт та довершенність - головні складові цієї моделі. Досконале крісло в чудовому поєднанні з якісними матеріалами. Відмінний оббивний матеріал на металевих ніжках. Велика палітра кольорів матеріалів оббивки, що обирається за Вашим бажанням.
Особливості крісла "Альтер":
- сучасне рішення для інтер'єру;
- комфортне сидіння та м'яка квадратна спинка, зручні підлокітники;
- оббивка виконана із якісної штучної шкіри;
- гарні ергономічні характеристики, забезпечені прогресивними технологіями та якісним наповнювачем;
- міцні металеві ніжки;
- здатність витримувати велике і щоденне навантаження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КДС меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 54 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Висота посадкової частини крісла | 47 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 90 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
| Наповнювач | Синтепон, Пінополіуретан, Пружинний блок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 749 ₴
- Спосіб упаковки: Товар і його складники упаковані належним чином відповідно до умов чинного законодавства України способом, що не допускає його псування під час транспортування та забезпечить цілісність товару. Процедура оплати: • Оплата рахунку-фактури від нашої компанії на оформлене Вами замовлення; • Оплата на банківську карту, яка прив'язана до рахунку компанії; • За фактом надходження товару у відділенні перевезення;



