Тернопільська, 6, Харків, Україна
+380 (50) 403-51-64
+380 (68) 089-10-50
КДС меблі
вверхвниз

Металевий барний стілець Норт беж
- В наявності
1 158 ₴
+380 (50) 403-51-64
Vodafone
- +380 (68) 089-10-50Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Комфорт і досконалість - головні складові цієї моделі. Зручний виріб у чудовому поєднанні з якісними матеріалами. Відмінний оббивний матеріал на металевому каркасі.
Особливості барного стільця "Норт":
- лаконічний дизайн для будь-якого інтер'єру;
- м'яке практичне квадратне сидіння;
- оббивка виконана зі штучної шкіри;
- пінополіуретановий наповнювач високої якості;
- стійкі ніжки з металу забарвлені в чорний колір;
- міцна перекладина для зручного розташування ніг;
- спеціальні опори захищають підлогу від ушкоджень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | КДС меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | штучна шкіра |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 158 ₴



